اخبار کیونپ

QNAP راه حل پشتیبان SaaS، Boxafe منتشر کرد

QNAP راه حل پشتیبان SaaS، Boxafe نسخه 2.0 را برای Microsoft 365® و Google™ Workspace، شامل ویژگی های جدید و خط مشی مجوز، منتشر کرد.

ارتقاء به Boxafe 2.0، برای تقویت برنامه‌های پشتیبان‌گیری/بازیابی سازمانی برای Google™ Workspace و Microsoft 365®

تایپه، تایوان، 6 دسامبر 2023 – QNAP® Systems، Inc. امروز Boxafe نسخه 2.0، راه حل پشتیبان Google™ Workspace و Microsoft 365® را منتشر کرد که شامل ویژگی‌های جدید سازمانی و برنامه‌های مجوز می‌شود. شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده می توانند به راحتی از Boxafe برای محافظت از داده های SaaS در برابر بلایای پیش بینی نشده استفاده کنند که به طور بالقوه می تواند آسیب های جبران ناپذیری به مشاغل وارد کند.

ویژگی های کلیدی

  • پشتیبان‌گیری در NAS یا ابر: از داده‌های SaaS نه تنها در QNAP NAS محلی، بلکه در سرورهای on-prem یا QuTScloud مبتنی بر ابر (به زودی پشتیبانی می‌شود) نسخه پشتیبان تهیه کنید.
  • پشتیبان‌گیری از زیر دامنه: حتی اگر سازمان‌ها دارای چندین دامنه/زیر دامنه شرکت باشند، Boxafe به کاربران این امکان را می‌دهد تا از داده‌های همه زیر دامنه‌ها همراه با دامنه اصلی از طریق یک رابط کاربری نسخه پشتیبان تهیه کنند.
  • نقش‌ها و مجوزها: کارکنان فناوری اطلاعات می‌توانند با تعیین انعطاف‌پذیر مجوزهای شغلی پشتیبان‌گیری/بازیابی، مانند Global Admin، Domain Admin، Auditor و نقش‌های کاربر سفارشی، هزاران حساب SaaS کارمند را به طور مؤثر مدیریت کنند و در عین حال اطلاعات شخصی را ایمن کنند.
  • بهبود مدیریت پشتیبان‌گیری: در حالی که نسخه‌های قبلی Boxafe داده‌های پشتیبان را در یک مسیر مخفی در حجم‌های NAS که Boxafe در آن نصب شده ذخیره می‌کردند، نسخه ۲.۰ از پشتیبان‌گیری در مسیرهای ذخیره‌سازی تعریف‌شده توسط کاربر پشتیبانی می‌کند. این شامل پشتیبان گیری در فضاهای محلی یا ذخیره سازی از راه دور از طریق iSCSI است. برای اطمینان از ایمنی داده ها، حتی اگر کاربران Boxafe را حذف نصب کنند، از داده های پشتیبان نگهداری می شود.
  • گزارش های دسترسی: گزارش های دقیق از هر فعالیت انجام شده با استفاده از Boxafe را برای محافظت از داده های شرکت در برابر سوء استفاده نگه دارید.
  • پشتیبان گیری ثانویه برای محافظت مضاعف: Boxafe 2.0 با پشتیبانی از پشتیبان گیری ثانویه آسان با Hybrid Backup Sync و عملکرد پیوند مجدد به داده های پشتیبان موجود، محافظت از داده ها را آسان تر می کند. بسته به نیاز، کاربران می توانند داده ها را به صورت بازیابی کامل یا گرانول بازیابی کنند. کاربران می توانند داده ها را با بازنویسی داده های اصلی یا به عنوان یک داده جدید در یک پوشه جدید بازیابی کنند.

برنامه های مجوز از Boxafe 2.0

QNAP برنامه های مجوز مختلفی را برای برآوردن نیازهای کاربر ارائه می دهد. مجوزهای سالانه برای صرفه جویی بیشتر در دسترس است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *